Tiskové zprávy

Nissan Juke se nabízí v nové limitované edici Bose Personal Nissan
21.9.2018

Nissan Juke se nabízí v nové limitované edici Bose Personal

Skvěle vybavené malé SUV s možností personalizace vzhledu karoserie i interiéru a prémiovou audiosoustavou s reproduktory v hlavové opěrce řidiče se prodává od 456 700 korun.

19.9.2018

Zimní pneu zdarma k Citroënu C3 Aircross

Citroën zatraktivnil nabídku modelu Aircross o zimní pneumatiky zdarma ke každému koupenému novému vozu. Akce zatím platí pro objednávky uzavřené od 1. září a dodané do konce října.

Mitsubishi SUV Evoluce Mitsubishi
Mitsubishi | 7.9.2018

Mitsubishi SUV Evoluce

Mitsubishi Motors spouští v Česku novou taktickou kampaň na modely ASX a Outlander.

29.8.2018

Všechny osobní vozy Citroën získaly homologaci podle protokolu WLTP

Všechny osobní vozy Citroën získaly homologaci podle protokolu WLTP, který je přísnější a blíže reálným podmínkám provozu. Značka tak nabízí širokou škálu výkonných a úsporných motorů, které používají nejvýkonnější technologie, jako je SCR „Selective Catalytic Reduction“ u dieselových motorů BlueHDi, a filtr pevných částic GPF u benzínových motorů. Tyto motory splňují požadavky norem, které vstupují v platnost 1. září 2018, a již nyní navíc předjímají budoucí zpřísnění emisních limitů.

| 23.8.2018

Toyota připravila akční nabídku Letní výprodej

Toyota se pomalu loučí s letní sezónou a vyhlašuje výprodej skladových zásob. V akční nabídce Letní výprodej tak zákazníci mohou koupit modely Toyota C-HR a RAV4 s celkovým cenovým zvýhodněním až 150 000 Kč.

Mitsubishi | 8.8.2018

10 000 prodaných ASX v ČR

Společnost M Motors CZ se může aktuálně pochlubit zajímavými prodejními úspěchy.

7.8.2018

Nové SUV C3 Aircross: Již 100 000 prodaných vozů

Nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross dosáhlo za pouhých deset měsíců od uvedení na trh 100 000 prodaných kusů, z toho téměř 40 000 ve Francii. Jde o druhý nejprodávanější vůz značky hned po C3. Celosvětové prodeje značky Citroën v první polovině roku vzrostly o 9 %, v Evropě dokonce znamenaly rekord za posledních 7 let!

| 9.7.2018

Toyota přináší edici Prime pro modely C-HR a RAV4

Ve třetím čtvrtletí roku 2018 nabízí Toyota svým zákazníkům modely C-HR a RAV4 ve speciální nabídce Prime, která přináší výhodnější ceny, bonusy při výkupu stávajících vozů a také zimní sady litých kol a navigaci zdarma už ke standardní výbavě.

Kia Motors Czech | 28.6.2018

Prestižní ocenění za bezpečnost „TOP SAFETY PICK PLUS“ pro Kia Niro HEV

Americký Pojišťovací institut pro bezpečnost silničního provozu (IIHS) udělil hybridnímu modelu Kia Niro HEV nejvyšší možné ohodnocení za bezpečnost „Top Safety Pick Plus“ (TSP+), které se vztahuje na výbavu s volitelným systémem prediktivního varování před čelní srážkou (FCWS), nezávislým systémem nouzového brzdění (AEB) a světlomety (HID).

Tři miliony vozů Kia v Evropě s jedinečnou 7letou zárukou www.kia.cz
www.kia.cz | 28.5.2018

Tři miliony vozů Kia v Evropě s jedinečnou 7letou zárukou

Společnost Kia Motors Europe dosáhla milníku v prodejích vozidel, na něž se vztahuje jedinečná sedmiletá záruka Kia.

První 1 2 3 4 Poslední