Tiskové zprávy

| 9.7.2018

Toyota přináší edici Prime pro modely C-HR a RAV4

Ve třetím čtvrtletí roku 2018 nabízí Toyota svým zákazníkům modely C-HR a RAV4 ve speciální nabídce Prime, která přináší výhodnější ceny, bonusy při výkupu stávajících vozů a také zimní sady litých kol a navigaci zdarma už ke standardní výbavě.

Kia Motors Czech | 28.6.2018

Prestižní ocenění za bezpečnost „TOP SAFETY PICK PLUS“ pro Kia Niro HEV

Americký Pojišťovací institut pro bezpečnost silničního provozu (IIHS) udělil hybridnímu modelu Kia Niro HEV nejvyšší možné ohodnocení za bezpečnost „Top Safety Pick Plus“ (TSP+), které se vztahuje na výbavu s volitelným systémem prediktivního varování před čelní srážkou (FCWS), nezávislým systémem nouzového brzdění (AEB) a světlomety (HID).

Tři miliony vozů Kia v Evropě s jedinečnou 7letou zárukou www.kia.cz
www.kia.cz | 28.5.2018

Tři miliony vozů Kia v Evropě s jedinečnou 7letou zárukou

Společnost Kia Motors Europe dosáhla milníku v prodejích vozidel, na něž se vztahuje jedinečná sedmiletá záruka Kia.

Tři miliony vozů Kia v Evropě s jedinečnou 7letou zárukou Kia Motors Czech
Kia Motors Czech | 28.5.2018

Tři miliony vozů Kia v Evropě s jedinečnou 7letou zárukou

Společnost Kia Motors Europe dosáhla milníku v prodejích vozidel, na něž se vztahuje jedinečná sedmiletá záruka Kia; s tradičním příslibem kvality Kia se v Evropě prodalo již tři miliony vozidel.

Kia Motors Czech | 30.4.2018

V kondici pro budoucnost: Kia o krok napřed s přestavbou modelů na novou emisní normu Euro 6d-Temp

Na cestě ke spalovacím motorům s nízkými emisemi činí Kia velký krok směrem do budoucnosti: značka přestavuje celou svou nabídku modelů ve třetím čtvrtletí 2018 na emisní normu Euro 6d-Temp, která je pro všechna nová vozidla závazná až od září 2019. Tím Kia „přeskakuje“ emisní normu Euro 6c, která platí pro nově homologovaná vozidla od září 2018.

Hattrick pro značku Kia na iF Design Awards 2018 www.kia.cz
www.kia.cz | 12.2.2018

Hattrick pro značku Kia na iF Design Awards 2018

Společnost Kia Motors získala tři prestižní ocenění ‘iF design’ Awards 2018, která jsou dalším dokladem výborné pověsti, kterou si Kia vydobyla markantním designem svých vozidel.

Kia Stinger a Stonic obdržely pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti v nárazových testech organizace Euro NCAP www.kia.cz
www.kia.cz | 13.12.2017

Kia Stinger a Stonic obdržely pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti v nárazových testech organizace Euro NCAP

Nový sportovní fastback Kia Stinger a kompaktní crossover Kia Stonic získal v bezpečnostních testech Euro NCAP nejvyšší možné ohodnocení v oblasti kolizní bezpečnosti.

8.11.2017

Pět hvězdiček Euro NCAP pro nový SEAT Arona

Nová Arona získala pět hvězdiček v testech bezpečnosti Euro NCAP, stejně jako tři nejdůležitější modely značky SEAT, Ateca, Leon a Ibiza.

2.10.2017

Nový SEAT Arona je nejlepší volbou ve své kategorii

Autovista Group předpokládá, že si nový SEAT Arona zachová nejlepší zůstatkovou hodnotu ze všech konkurentů na šesti nejdůležitějších evropských trzích.

Toyota C-HR získala nejvyšší pětihvězdičkové ocenění v bezpečnostních testech Euro NCAP
| 1.3.2017

Toyota C-HR získala nejvyšší pětihvězdičkové ocenění v bezpečnostních testech Euro NCAP

Nová Toyota C-HR získala nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení v bezpečnostních testech nezávislé organizace Euro NCAP. Kromě příkladné ochrany cestujících v případě nehody se model chlubí i velmi dobrými výsledky v oblasti aktivní bezpečnosti.

První 1 2 3 6 7 8 9 10 11 Další Poslední