Dacia Duster se slevou 30 tisíc korun? Rumuni zlevnili skladové vozy

Publikováno:

Dacia vypsala zajímavou akci na skladové vozy. V ní je možné pořídit oblíbené SUV Duster a ušetřit i několik desítek tisíc korun. Ale pozor na fakt, že sleva se týká jen některých variant.

Pokud jste uvažovali o koupi Dacie Duster, je nyní zřejmě jedna z nejlepších příležitostí letošního roku. Dacia totiž začala poskytovat zajímavé ceny i výhody pro tento model. Pokud si pořídíte auto s motory 1.3 TCe o výkonu 96 nebo 110 kW a s pohonem předních nebo všech kol, přičemž využijete financování vozu, poskytne vám české zastoupení rumunské značky plošnou slevu 30 tisíc korun na nákup vozu. K dispozici jsou navíc i zimní pneumatiky zdarma.

To ale zdaleka není všechno. Pohonnou jednotku 1.3 TCe koupíte levněji v obou výkonnostních verzích i pokud nabídku financování nevyužijete. V takovém případě je o 15 tisíc korun levnější. Sleva platí pro výbavy Comfort, Prestige a Techroad. Kolik tedy nová Dacia Duster po slevě stojí?

Za SUV ve výbavě Comfort zaplatíte nejméně 350 900 korun, s pohonem všech kol pak nejméně 395 900 korun. Duster Prestige vyjde na 380 900 korun se 4x4 pak na 425 900 korun. Top výbava Techroad se už ale cenově tolik neliší. Dacia si za ni účtuje nejméně 385 900 korun nebo 430 900 korun v případě pohonu všech kol. Ceny jsou pro slabší verzi tříválce, silnější vyjde ve všech případech o 20 tisíc korun víc.

Konmpletní ceník, technické údaje a další zajímavosti najdete na kartě vozu. Ta je k dispozici zde.